Producent drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Producent drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

 

Markety budowlane posiadają w swojej ofercie standardowe, ujednolicone rozmiary drzwi przeznaczonych do wnętrz jak i bram wejściowych. Jednak wiele projektów architektonicznych, zwłaszcza związanych z architekturą współczesną i modernizacją obiektów zabytkowych, historycznych, bazuje na indywidualnym podejściu. W tych przypadkach zakup standardowego rozmiaru nie wchodzi w grę. Producent stolarki drzwiowej zajmuje się zarówno klasycznymi drzwiami jedno – i dwuskrzydłowymi jak i wykonywaniem na wymiar. 

Produkcja drzwi do domów i biur

producent drzwiBudynki w stanie deweloperskim posiadają w standardzie wykończeniowym pełen komplet drzwi wejściowych, bramy garażowe, przeszklone drzwi ogrodowe i jednoskrzydłowe drzwi pokojowe. Są to zwykle drzwi standardowe, ze średniej półki cenowej, które szybko się zużywają. Jeżeli budujemy dom lub inną nieruchomość, sami powinniśmy dobrać drzwi według własnego upodobania. Producent drzwi specjalizuje się nie tylko w jednym rodzaju materiału. Solidne drzwi drewniane z dodatkowymi listwami, rzeźbieniami, witrażem albo snycerską dekoracją, to rarytas z wyższej półki. Ozdobne wrota są wizytówką domu, willi, hotelu albo biura. W starym budownictwie, zabytkowych willach czy kamienicach, spotykamy nierzadko wysokie, dwuskrzydłowe drzwi z nadświetlem. Dawniej, wykonywaniem drzwi zajmowały się zakłady rzemieślnicze – stolarze pracujący zarówno nad ich solidnym wykończeniem, jak i wyglądem, detalami rzeźbiarskimi itd. Obecnie profesjonalne firmy, produkujące drzwi i bramy posiadają nowoczesne technologie i współpracują z projektantami, którzy opracowują wizualną szatę skrzydeł drzwiowych. Drzwi i bramy zewnętrzne powinny być przede wszystkim bezpieczne, zaopatrzone w mechanizmy antywłamaniowe, mocne zamki, ale też ich wygląd powinien spełniać oczekiwania klientów. Drzwi wewnętrzne produkuje się zwykle w rozmiarach fabrycznych. Te, robione na zamówienie, dostosowane są do architektury i wystroju obiektu budowlanego. W przypadku zabytków dostosowuje się je do stylu danej epoki.

Drzwi i bramy garażowe, wykonane z drewna, są bardzo solidne, odporne na działanie temperatur i posiadają instalacje, zabezpieczenia antywłamaniowe. Firma produkująca drzwi na wymiar, posiada doświadczenie i współpracuje ze specjalistami od zamków, zabezpieczeń antywłamaniowych oraz rzeźbiarzami – stolarzami i szklarzami, którzy dostarczają niezbędnych elementów wykończeniowych. Drzwi wykonywane są z solidnych gatunków drewna, dzięki którym przetrwają przez wiele lat nie tracąc swych walorów.