Plecak szkolny typu LED

Plecak szkolny typu LED

Świecące plecaki to wyjątkowa nowość na rynku tornistrów. Łączą w sobie cechy plecaków tradycyjnych i właściwie niewiele się od nich różnią, poza dodatkiem świateł LED. To bardzo dobre wyjście dla dzieci, które wracają ze szkoły wieczorną porą. Obecnie wiele szkół pracuje na dwie zmiany a dzieci kończą lekcje i czekają na świetlicy na dodatkowe zajęcia. Nierzadko wychodzą ze szkoły w późnych godzinach popołudniowych. W takich warunkach, świecący plecak zastępuje kamizelkę odblaskową i sprawia, ze dziecko jest dobrze widoczne na drodze. 

Świecący tornister LED

plecak ledWiększość uczniów oszalała, w pozytywnym sensie tego słowa, na punkcie świecących tornistrów. Dzięki nim droga do szkoły i powrót jest znacznie bardziej bezpieczny. nasze pociechy spędzają wiele godzin poza domem. Niejedna szkoła kończy lekcje po drugiej zmianie w późnych godzinach popołudniowych. Do tego dochodzą zajęcia dodatkowe. Jeśli dziecko jeździ do szkoły rowerem lub na hulajnodze plecak LED pełni dodatkową funkcję ochronno – ostrzegawczą. Dzięki intensywnym lampkom ledowym świecącym tyłu plecaka, dziecko jest wyjątkowo dobrze widoczne. Lampki LED na uczniowskim plecaku mogą mieć różne formy. Najpopularniejsza to łańcuch ledowy okalający tył plecaka. Tworzy w ciemnościach i po zmroku doskonałe oświetlenie, które działa lepiej niż kamizelka odblaskowa czy dodatkowe odblaski. Inny rodzaj to podświetlany obraz ulokowany pośrodku plecaka. Mozę przedstawiać bohatera gry, kreskówki, filmu. Plecak z oświetleniem LED zaopatrzony jest w niewielki, poręczny port/ gniazdo z kablem USB, służącym do ładowania baterii. Energooszczędne żarówki LED pobierają minimalną moc a dają wyjątkowo mocne efekty świetlne po zmroku. To bardzo modny, wyjątkowy tornister, chętnie kupowany przez rodziców dziewczynek i chłopców. Plecaki LED są modne, ciekawe i sprawią, ze pobyt w szkole będzie dla dziecka wyjątkowy. Rodzic z kolei ma gwarancję dodatkowego bezpieczeństwa, jakie osiąga się przez świecenie elementów zintegrowanych z tornistrem. 

Oświetlenie LED od niedawna znalazło swoje zastosowanie w plecakach szkolnych. Są coraz chętniej kupowane. Posiadają kształty takie, jak zwykłe, uniwersalne plecaki dziecięce i młodzieżowe. Rożnica polega na zastosowaniu innowacyjnej technologii LED do dodatkowego oświetlenia tylnej części plecaka. Dzięki temu dziecko jest dobrze widoczne na chodniku i na ulicy, gdy wraca wieczorami do domu. Plecaki LED a świetne na rower i hulajnogę, gdyż same w sobie zawierają intensywne oświetlenie.