Nowy płyn do soczewek

Nowy płyn do soczewek

Jako przedstawiciel handlowy firmy od soczewek dostałem ostatnio zadanie, aby wypromować płyn do soczewek, który był nowością na rynku i właśnie to zamierzałem robić przez najbliższe kilka dni w pracy. Wiedziałem, że płynów do soczewek jest naprawdę cała masa i jeśli mam je sprzedawać to muszę znaleźć jakiś sposób na to, aby przedstawić same najlepsze cechy.

Sprzedaż nowego płynu do soczewek

płyn do soczewek opti freeKlienci to często osoby bardzo świadome tego, jakie płyny funkcjonują na rynku i z jakich warto korzystać. Dlatego też na pewno będę musiał przygotować się w liczne argumenty. Miałem zamiar spotkać się z kilkoma właścicielami aptek w okolicy oraz drogerii i przedstawić nowy płyn do soczewek opti free, który nawet moim zdaniem jako wieloletniego użytkownika soczewek jest produktem bardzo polecanym. Płyn do soczewek opti free kiedy po raz pierwszy dostałem go do ręki do przetestowania to widziałem, że moje soczewki są o wiele czystsze. Na tym właśnie bardzo mi zależało, bo wiedziałem, że dzięki temu moje oczy nie będą narażone na różne wirusy i inne przypadłości, które zawsze występują, jeśli nie używa się płynów o odpowiednich właściwościach. Sprzedaż płynu do soczewek wyglądała w ten sposób, że brałem kilka produktów i rozwoziłem je do różnych aptek oraz sklepów tak, aby klienci tych punktów mieli możliwość przetestowania ich często nawet za darmo. Będąc pewnym tego, że płyn do soczewek opti free jest faktycznie bardzo dobrej jakości wiedziałem, że jest to inwestycja w przyszłość. Sprawdzając oferty na płyny do soczewek na pewno można zainteresować się firmami, które je oferują. W naszym przypadku firma współpracowała bezpośrednio z producentami, dzięki czemu z łatwością mogliśmy zbijać ceny do tych najniższych. Osoby, z którymi się spotykałem bazowali przede wszystkim na cenie oraz jakości produktu. Wybór płynu do soczewek to zawsze wybór trudny. Ja go ułatwiałem, pokazując naprawdę nowoczesne produkty, dzięki którym utrzymanie soczewek w odpowiedniej czystości było bardzo proste i przyjemne. Wiem, że dzięki temu spełnię się także dobrze w pracy jako przedstawiciel, co też było zaletą.

Jednak zawsze powtarzali, że jeśli produkt czyli płyn do soczewek miał być o wiele lepsze niż produkty konkurencji to na pewno wszyscy woleliby trochę dopłacić. Produkty marki opti free podbijają rynek, dlatego miałem też ułatwione zadanie. Rosła także świadomość klientów o istnieniu takich produktów, więc tym bardziej nie musiałem często nawet opisywać firmy, która była już przecież znana.