Najlepsza kosmetyczka to ta „z polecenia”

Najlepsza kosmetyczka to ta „z polecenia”

Jakiś czas temu moja przyjaciółka miała ślub i huczne wesele. Jest jedyną córką w rodzinie więc można sobie wyobrazić jak ważną sprawą jest wydanie swojego dziecka, przez jej rodziców. Jednym zdaniem, było to niezwykłe wydarzenie. Szykowali się do tego wesela, ślubu dobrze z ponad rok. Wszystko było bardzo dobrze przemyślane i zorganizowane.

Kilka słów o kosmetyczce, która spisała się na medal

profesjonalna kosmetyczka - łódźCo ciekawe, moja przyjaciółka uznała, że chciałaby przygotować się do tego wydarzenia jeszcze pod względem wizualnym. Dlatego, też zdecydowała się na stworzenie kalendarza wszystkich zabiegów, jakie musi wykonać, aby dobrze czuć się na swoim ślubie. Chciała się bardzo dobrze prezentować. Zdecydowanie była jej potrzebna profesjonalna kosmetyczka – Łódź na szczęście to duże miasto i nie miała większego problemu ze znalezieniem odpowiedniej osoby. Pani kosmetyczka okazała się być naprawdę rewelacyjna. Istna profesjonalistka. Skończyło się na tym, że sama chciałam skorzystać z jej usług. Byłam jej druhną, a to też do czegoś zobowiązuje. Jednak przejdźmy do tematu mojej przyjaciółki. Kosmetyczka, którą wybrała bardzo pomogła jej w doborze odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. Wyglądało to mniej więcej tak, że na początku kosmetyczka przeprowadziła z nią coś w rodzaju wywiadu, który miał naświetlić jej oczekiwania. Przedyskutowały w jakim stanie jest jej skóra. Co mogłyby obie zrobić, aby moja przyjaciółka lepiej wyglądała, a co więcej, co wpłynie pozytywnie na jej zdrowie. Gdy teraz to wspominam to myślę, że to było bardzo dobre rozwiązanie. „Cała sprawa miała ręce i nogi – było to realizowane z głową” – jak można to określić. Myślę, że w przyszłości sama z czegoś podobnego skorzystam. Jeżeli miałabym ocenić to efekt okazał się być piorunujący. Moja przyjaciółka zadbała o ciało, włosy, skórę twarzy, paznokcie, stopy. Dosłownie wszystko. Całość dzieła to makijaż, fryzura ślubna no i oczywiście suknia. Kosmetyczka dopasowała wszystko niemalże idealnie. Próbny make up i upięcie włosów było zaplanowane na około miesiąc. Oczywiście przed tym, włosy mojej przyjaciółki zostały poddane „leczniczej kuracji”. Szczerze przyznam, że to bardzo dobra opcja.

Myślę, że warto korzystać z tego typu inicjatyw głównie dlatego, że sami nie musimy posiadać wszelakiej wiedzy, a to może zdecydowanie podnieść poziom naszego życia. Kosmetyczka doradziła jej, aby poddała się depilacji laserowej. Co zdało egzamin. W dniu ślubu nie musiała przejmować się już tą kwestią. A jak wiemy, wiele z nas boryka się z tym problemem. Myślę, że kosmetyczka naprawdę się spisała.