Propozycje dodatków i efektów specjalnych na wesela i imprezy okolicznościowe wraz z ceniami:

KULA LUSTRZANA  róźne średnice 50-30 cm

Kula lustrzana 50 cm średnicy + motor (1 szt.)
Kula lustrzana 40 cm średnicy + motor (3 szt.)
Kula lustrzana 30 cm średnicy + motor (3 szt.)
światła  spot do podświetlenia kul lustrzanych
Ceny: od 30,- / szt.KULA LUSTRZANA na statywie śr. 30-40 cm

System1: Kula lustrzana 40 cm średnicy + motor + statyw (2 szt.)
System2: Kula lustrzana 30 cm średnicy + motor + statyw (2 szt.)
światła spot do podświetlenia kul lustrzanych
Cena: od 50,-FOTO-SESJA (lepiej i taniej  niż FOTOBUDKA)

Zamiast malutkiego zdjęcia drukowanego z automatu foobudki proponujemy dużych rozmiarów tło fotograficzne (2,4x2,4m), które pomieści kilka osób oraz mnóstwo zabawnych gadżetów.
Posiadamy wiele tamtycznych teł na imprezy w tym także tła weselne.
Cena: od 350,-

MONITORY LVD 46" NA STATYWACH

Proponujemy monitory LCD 46" montowane do trawersów umieszczonych pionowo. Monitory mogą posłużyć do wyświetlenia telledysków albo prezentacji podczas eventu, konferencji czy  nawet zdjęć Młodych podczas wesela!
Cena: od 350,-/ sztukaLASER RGB - nowoczesny laser trójkolorowy

Laser to niewątpliwie jeden z bardziej efektownych elementów zestawu oświetlenia. Dodatkowo współczesne lasery dają wiele możliwośi kreacji i sterowania nimi przez DMX i ILDA. Posiadamy lasery marki Laserworld.
Cena: od 150,-
laser rgb do wynajęcia olsztyn


ELITE DJ PANEL

Nasz autorski projekt! Panel za pomocą którego w efektowny sposób przysłaniamy miejsce DJa chowając całą "kabelkologię" Wynajmujemy go razem z belkami LED Bar do jego podświetlenia, co daje dodatkową atrakcję świetlną. POLECAMY!
Cena: od 250,-RAMY ENS

Kolejny projekt spod sygnatury ELITE - podświetlane, wysokei na 2 metry panele z grafikami tematycznymi. Rewelacyjny dodatek na imrpezy tematyczne. Bardzo ciekawy efekt wizualny. Możłiwość stworzenia dowolnej grafiki.
Cena: od 200,-WYTWORNICA DYMU CIĘŻKIEGO

Wytwornica dymu ciężkiego pracująca w oparciu o suchy lód CO2 Chauvet Nimbus. Wykorzystanie suchego lodu sprawia, że wytwornica tworzy spektakularny efekt "tańca w chmurach". Jest to rewelacyjny dodatek na pierwszy taniec Młodej Pary. Zobacz naszą wytwornicę w akcji - video
Cena: od 450,-

PROJEKCJA DOWOLNEGO NAPISU - GOBO

Oferujemy ciekwą usługe jaką jest wykonanie laserowo wycinanej płytki gobo, któa jest następnie montowana np w głowie ruchomej lub projektorze GOBO i wyświetlana. Możę to być dowolny napis np: imiona młodej pary, nazwa firmy albo produktu.
Cena: od 250,-WYSTRZAŁOWE KONFETTI 100 sterowalne

Konfetti pod naszą kontrolą wystrzeli zawsze w odpowiednim momencie. Tuby mogą wystrzelić zarówno jednocześnie, jak i jedna po drugiej. Oferujemy 4 wyrzutnie konfetti oraz możłiwość wyboru wkładu od kolorowych bibułek po metaliczne paski konfetti.
Cena: zapytanie
wystrzałowe konfetti - tuby z konfetti